2016 Norgesmesterskapene

Norgesmesterskapene, Sarpsborg 24-25. september 2016

 

Arrangørens NM-side

Hans Majestet Kongens Pokal ble vunnet av Maia Emilie Lund (Bergens RK) i lettvekt singelsculler, og Kjetil Borch og Olaf tufte (Horten RK) i dobbeltsculler.

 

Finaleresultater Lørdag

 

W1x – Kvinner Singelsculler 

A

1

09:20,5

Aalesunds Roklub

Thea Helseth

A

2

09:31,0

Norske Studenters Roklub

Anna Sofie Een Sture

A

3

09:41,5

Christiania Roklub

Marianne Madsen

A

4

09:48,0

Aalesunds Roklub

Jenny Marie Rørvik

A

5

09:51,3

Moss Roklubb

Rebekka Wiberg-Bugge

A

6

11:18,7

Drammen Roklubb

Siri Bjerkheim

B

7

10:42,5

Christiania Roklub

Aasta Gran Andreassen

B

8

11:24,9

Drammen Roklubb

Astrid Leirset

B

9

12:27,3

Drammen Roklubb

Ingvil Jokstad Hafskjold

B

DNS

 

Sandefjord Roklubb

Hanna Mathisen

 

 

 

 

 

 JM1x - Junior Menn Singelsculler

A

1

08:51,5

Norske Studenters Roklub

Jonas Slettemark Juel

A

2

08:59,1

Bergens Roklub

Martin Steinnes

A

3

09:14,3

Fredriksstad Roklub

Simen Skjølsvold

A

4

09:20,3

Fredriksstad Roklub

Lars Martin Benske

A

5

09:46,1

Ormsund Roklub

Nicolay Bjønnes Yngsdal

A

6

09:48,8

Horten Roklubb

Nicolai Enstad Haraldseth

B

7

09:37,6

Horten Roklubb

Sondre Svenungsen

B

8

09:40,2

Stavanger Roklub

Oskar Dahle

B

9

10:10,8

Sarpsborg Roklubb

Diderik Skjønhaug

B

10

10:20,0

Trondhjems Roklubb

Jakob Andreassen JAATUN

B

11

10:20,6

Sandefjord Roklubb

Nicolay Grønlid

B

DNS

 

Kristiansand Roklubb

Marius Buestad Lohmann

 

 

 

 

 

 JW1x – Junior Kvinner Singelsculler

A

1

09:58,2

Kristiansand Roklubb

Mathilde Sødal

A

2

10:03,3

Aalesunds Roklub

Amanda Helseth

A

3

10:08,8

Horten Roklubb

Maja Marie Aspenes

A

4

10:50,6

Bergens Roklub

Guro Jordalen

A

5

11:07,3

Christiania Roklub

Hermine Wilhelmsen

A

6

11:17,5

Moss Roklubb

Maia Rekstad

B

7

10:58,5

Drammen Roklubb

Sara Seip

B

8

11:03,0

Moss Roklubb

Hibaq Adbi Mohammed

B

9

11:30,1

Fredriksstad Roklub

Marie Grønneberg Fensbekk

B

10

11:50,4

Moss Roklubb

Lise Meinike Dørre

B

11

12:11,3

Sandefjord Roklubb

Ida Aakerholt

B

DNS

 

Sarpsborg Roklubb

Kavi Ali

 

 

 

 

 

 M4x – Menn Dobbeltfirer

A

1

06:51,4

Horten Roklubb

Jesper Rørvig
Bjørn-Jostein Singstad
Kjetil Borch
Olaf K. Tufte

A

2

07:02,2

Christiania Roklub

Karl Hagen Bjurstrøm
Trond Andreas Bjercke Johannessen
Jan Oldenburg
Johannes Groseth

A

3

07:03,7

Norske Studenters Roklub

Petter Solberg Svingen
Sten Patrick Een Sture
Sven Ole Mollestad Nicolaysen
Ole Henrik Bang-Andreassen

A

4

07:03,9

Moss Roklubb

Ola Larsson
Andre E. Sørensen
Erik Solbakken
Einar Solbakken

A

5

07:12,7

Os Roklubb

Erling Øyasæter
Mattias Nikolai Haugland
Arne Hadler Olsen
Torbjørn Lothe Mehammer

A

6

07:14,6

Ormsund Roklub

Hans-Gunnar Eikeland Grepperud
Audun Grepperud
Ole Johan Klingan
Peter Alexander Madshaven Banfi

B

7

07:11,9

Christiania Roklub

Erik Sebastian Ranberg
Sjur Messel Nafstad
Kristoffer Lorentzen
Nicolai Wiik

B

8

07:14,2

Kristiansand Roklubb

Oskar Sødal
Dag-Erik Tvedt
Christian Kersten
Truls Albert

B

9

07:17,9

NTNUI - Roing

Torjus Trømborg
Petter Tufte
Harald Vinje
Øyvind Lavoll

B

10

07:23,1

Drammen Roklubb

Simen Moe Johnsen
Olav Kallerud
Erik Grøstad
Eirik Hexeberg Henriksen

B

11

07:45,4

Fana Roklubb

Frederik Rasmussen
Olof Nilsson
Bård Husby
Aleksander Gjuvsland

B

12

08:06,1

Os Roklubb

Lars Erik Jansen
Oddbjørn Gjerde
Sigurd Hadler-Olsen
Bård Alfred Monsen

 

 

 

 

 

W4- - Kvinner Firer

A

1

08:11,3

Christiania Roklub

Tabea Wende
Christina Inger Kinck
Hanne Sophie Solhaug
Siri Eva Kristiansen

A

2

08:19,2

Christiania Roklub

Johanne Asakskogen
Marie Lindvik Jørstad
Christine Randsborg
Sofie Jensen

A

3

08:27,0

Fana Roklubb

Caroline Skagestad
Mille Charlotte Bruun Olsen Hauge
Hege T Bergaplass
Caroline Bierling

A

4

08:29,8

Norske Studenters Roklub

Anna Sofie Een Sture
Marthe Erlandsen
Sara Slettemark Juel
Louise Elisabeth Arve

A

5

08:47,3

Trondhjems Roklubb

Solveig Berthung
Ida-Marie Høyvik
Elise Sandsmark
Christine Høyvik

A

 

DNS

Aalesunds Roklub

Thea Helseth
Jenny Marie Rørvik
Henriette Longva
Eli Åstedotter Dimmen

 

 

 

 

 

JM8+ - Junior Menn Åtter

A

1

06:59,2

Norske Studenters Roklub

David Alexander Anderson
Gustav Daniel Hagen Breivik
Pierre-Louis Bret
Andreas Clifford
Carl Oscar Christensen Hoff
Jonas Slettemark Juel
Edvart Solberg Svingen
Kristian Søhr
Cox: Petter Arnøy

A

2

07:09,9

Bergens Roklub

Martin Steinnes
Nicolai Birkeland
Andreas Fiskerstrand
Adrian Henneli
Børge Nyland
Ulrik Wie Soltvedt
Adrian Ellefsen Taranger
Mathias Føyner Wie
Cox: Markus Føyner Wie

A

3

07:13,0

Bærum Roklubb

Jaime Aalders
Petter Bratli
Øystein Dingen Endresen
Sindre Fuglseth
Eirik Myreng Hauge
Hermann Hovde
Tade Phanke
Lars Moberg Værnes
Elias Håkonsen

A

4

07:14,1

Fana Roklubb

Håvard Bakka
Jostein Bjørvik
Johan Christian Holst
Sverre Romøren
Ole Fredrik Odfjell
Didrik Posner
Einar-Johan Segadal
August Brevig Ørner
Cox: Emil Andersson

A

5

DNS

Moss Roklubb

Einar Solbakken
Vegard Hjortkær Sæby
Alfred Eliassen
Magnus strømme
Jarle Hjortkjær Sæby
Tord Oscar Magnusson
Hibaq Adbi Mohammed
Maia Rekstad
Cox: Simen Dørre

 

 

 

 

 

 JW4x – Junior Kvinner Dobbeltfirer

A

1

08:07,7

Stavanger Roklub

Karen Undset
Elisabeth Fritze
Line Sørbø
Nina Chloe Wesselingh

A

2

08:16,7

Fana Roklubb

Ylva Lyssand
Sunniva Risti Bergaas
Elsa Segadal
Emilie Stragiotti

A

3

08:19,3

Ormsund Roklub

Anna Mesel
Emilie Giltvedt Langeland
Rikke Aslaksen Wåle
Serine Camilie Aaker

A

4

08:33,7

Christiania Roklub

Hermine Wilhelmsen
Aurora Olsen Juklestad
Vibeke Gran Andreassen
Josefine Lindstrøm

A

5

08:48,5

Bærum Roklubb

Synnøve Gillebo Foss
Stina Halvorsen Vad
Klara Moene Omholt
Mina West

A

6

09:17,0

Norske Studenters Roklub

Hedda Dagestad-Larsen
Hanna Kaupang Petersen
Elisabeth Astrup Wiik
Emilie Stabe Helvig

 

 

 

 

 

 M2- - Menn Toer uten

A

1

07:44,0

Norske Studenters Roklub

Oscar Helvig Stabe
Ole Henrik Bang-Andreassen

A

2

07:45,7

Norske Studenters Roklub

Peder Strand
Nito Simonsen

A

3

07:46,0

Christiania Roklub

Elias Hammer
Andreas Holager

A

4

08:05,4

Ormsund Roklub

Hans-Gunnar Eikeland Grepperud
Audun Grepperud

A

5

08:05,7

Norske Studenters Roklub

Petter Solberg Svingen
Sten Patrick Een Sture

A

6

08:06,0

Fana Roklubb

Nils Jakob Skulstad Hoff
Tore Odfjell

 

 

 

 

 

LW1x – Lettvekt Kvinner Singelsculler

A

1

09:20,6

Bergens Roklub

Maia Emilie Lund

A

2

09:51,9

Norske Studenters Roklub

Sara Karoline Hegge

A

3

09:54,0

Kristiansand Roklubb

Oda Madland Aagesen

A

4

10:17,7

Tønsberg Roklub

Elisabeth Mariann Knutsen

A

5

10:52,0

Sandefjord Roklubb

Hanna Mathisen

A

6

11:08,2

Drammen Roklubb

Fanny Lucie Røed

 

 

 

 

 

 LM2x – Lettvekt Menn Dobbeltsculler

A

1

07:28,2

Stavanger Roklub

Truls Aamodt
Are Strandli

A

2

07:29,6

Sandefjord Roklubb

Sander Aakerholt
Markus Christensen

A

3

07:44,9

Sarpsborg Roklubb

Ole Johan Holm
Jens Nicolai Holm

A

4

07:58,3

Norske Studenters Roklub

Delvis Stulipnas
Theodor Astrup Wiik

A

DNS

 

Norske Studenters Roklub

David Alexander Anderson
Oliver Alexander Petterson Stubbs

 

 

 

 

 

JM4- - Junior Menn Firer

A

1

07:15,9

Moss Roklubb

Einar Solbakken
Alfred Eliassen
Vegard Hjortkær Sæby
Jarle Hjortkjær Sæby

A

2

07:16,8

Norske Studenters Roklub

Gustav Daniel Hagen Breivik
Pierre-Louis Bret
Andreas Clifford
Kristian Søhr

A

3

07:26,4

Bærum Roklubb

Jaime Aalders
Eirik Myreng Hauge
Hermann Hovde
Tade Phanke

A

4

07:27,0

Ormsund Roklub

Nicolay Bjønnes Yngsdal
Bror Magnus Sundseth Sand
Hauk Norum Sitre
Oskar Jørgensen

A

5

08:06,8

Stavanger Roklub

Johan Bull
Marius Løe Pedersen
Rasmus Kruse Rasmussen
Håkon B Vengnes

A

6

08:21,3

Fana Roklubb

Jostein Bjørvik
Eilif Skarstein Jakobsen
Ole Fredrik Odfjell
Einar-Johan Segadal

 

 

 

 

 

 M1x – Menn Singelsculler

A

1

07:44,9

Aalesunds Roklub

Martin Helseth

A

2

07:51,5

Horten Roklubb

Olaf K. Tufte

A

3

07:51,8

Tønsberg Roklub

Ask Jarl Tjøm

A

4

08:10,4

Sandefjord Roklubb

Kris Cato Tohn

A

5

08:17,6

Norske Studenters Roklub

Oscar Stabe Helvig

A

6

08:40,5

Tønsberg Roklub

Jørgen Mjøs Nilsson

B

7

08:05,0

Tønsberg Roklub

Adrian Lindgren

B

8

08:06,2

Bærum Roklubb

Halvor Hølmkjær West

B

9

08:20,7

Os Roklubb

Erling Øyasæter

B

10

08:21,1

Moss Roklubb

Erik Solbakken

B

11

08:50,0

Trondhjems Roklubb

Torjus Trømborg

 

 

 

 

 

 W8+ - Kvinner Åtter

A

1

07:25,7

Fana Roklubb

Benedikte Tollefsen
Caroline Skagestad
Hanne Verling
Mille Charlotte Bruun Olsen Hauge
Hege T Bergaplass
Åsta Nordsveen Sulen
Mari Heide Feiring
Caroline Bierling
Lise Skarstein Jakobsen

A

2

07:26,6

Christiania Roklub

Johanne Asakskogen
Kari Andrea Solli Älveborn
Josefine Lindstrøm
Christine Randsborg
Marie Lindvik Jørstad
Sofie Jensen
Christina Inger Kinck
Tabea Wende
Cox: Elisabeth Ramsdal

A

3

07:29,5

Christiania Roklub

Anniken Ellingsen
Agnes Karlseng
Aasta Gran Andreassen
Siri Eva Kristiansen
Hanne-Sophie Ystgaard Solhaug
Aurora Olsen Juklestad
Karen Anniken Ellingsen
Trude Meyer
Cox: Karen Marie Belsby

A

4

07:40,4

NTNUI - Roing

Thea Sophie Johannessen
Ingrid Bye Løken
Britt Ingunn Nydal
Madeleine Heiberg
Susanne Skjervold Smeby
Elise Tveita
Elise Sandsmark
Anette Brekke Sneis
Cox: Oda Emilie Nilseng Danielsen

A

5

07:42,7

Norske Studenters Roklub

Louise Elisabeth Arve
Marika Erlandsen
Sara Karoline Hegge
Emilie Stabe Helvig
Sara Slettemark Juel
Anna Sofie Een Sture
Elisabeth Astrup Wiik
Sofie Jebsen
Cox: Hanna Kaupang Pettersen

A

6

08:16,8

Ormsund Roklub

Serine Camilie Aaker
Line Parelius
Eva Hansen
Emilie Giltvedt Langeland
Anna Mesel
Antje Peine
Rikke Aslaksen Wåle
Anniken Vogt Eiborg
Cox: Erlend Hystad

 

Finaleresultater Søndag

 

ASW1x - Para Kvinner Singelsculler
A 1 06:54,8 Christiania Roklub Birgit Skarstein
 

LW2x - Lettvekt Kvinner Dobbeltsculler

A

1

08:58,9

Bergens Roklub

Maia Emilie Lund
Guro Jordalen

A

2

09:21,4

Norske Studenters Roklub

Bente Vagle
Sara Karoline Hegge

A

3

09:24,3

Drammen Roklubb

Mari Evje Borgersen
Fanny Lucie Røed

A

4

09:34,5

Christiania Roklub

Elisabeth Ramsdal
Josefine Lindstrøm

         

JM2- - Junior Menn Toer

A

1

08:09,5

Bergens Roklub

Ulrik Wie Soltvedt
Mathias Føyner Wie

A

2

08:26,1

Moss Roklubb

Einar Solbakken
Vegard Hjortkær Sæby

A

3

08:35,2

Norske Studenters Roklub

Sam Lorgen
Kristian Søhr

A

4

08:53,3

Ormsund Roklub

Nicolay Bjønnes Yngsdal
Bror Magnus Sundseth Sand

A

5

08:56,6

Bærum Roklubb

Jaime Aalders
Tade Phanke

A

6

09:22,9

Norske Studenters Roklub

Jonas Slettemark Juel
Pierre-Louis Bret

         

LM1x - Lettvekt Menn Singelsculler

A

1

08:12,6

Tønsberg Roklub

Ask Jarl Tjøm

A

2

08:26,6

Sarpsborg Roklubb

Jens Nicolai Holm

A

3

08:34,1

Kristiansand Roklubb

Oskar Sødal

A

4

08:42,0

Haldens Roklub

Thomas Furuvarp

         

M4- - Menn Firer

A

1

07:14,1

Norske Studenters Roklub

Sten Patrick Een Sture
Markus Daae-Qvale Holmemo
Oscar Stabe Helvig
Ole Henrik Bang-Andreassen

A

2

07:18,2

Norske Studenters Roklub

Njål Stensland
Peder Strand
Nito Simonsen
Sven Ole Mollestad Nicolaysen

A

3

07:18,5

Sandefjord Roklubb

Sander Aakerholt
Markus Christensen
Kris Cato Tohn
Øyvind Lavoll

A

4

07:26,4

Christiania Roklub

Jan Oldenburg
Sjur Nafstad
Andreas Holager
Elias Hammer

A

5

07:31,7

Ormsund Roklub

Peter Alexander Madshaven Banfi
Hans-Gunnar Eikeland Grepperud
Audun Grepperud
Ole Johan Klingan

A

6

08:01.79

Fana Roklubb

Nils Jakob Skulstad Hoff
olof nilsson
Johannes Jansen Heggebø
Tore Odfjell

         

W2- - Kvinner Toer uten

A

1

08:41,3

Norske Studenters Roklub

Anna Sofie Een Sture
Sara Slettemark Juel

A

2

08:46,1

Christiania Roklub

Tabea Wende
Christina Inger Kinck

A

3

08:46,6

Aalesunds Roklub

Thea Helseth
Eli Åstedotter Dimmen

A

4

09:09,4

Christiania Roklub

Andrea Älveborn
Siri Eva Kristiansen

A

5

09:14,0

NTNUI

Ingrid Bye Løken
Elise Sandsmark

A

6

10:20,1

Drammen Roklubb

Astrid Leirset
Siri Bjerkheim

         

JM4x - Junior Menn Dobbeltfirer

A

1

07:27,3

Bergens Roklub

Ulrik Wie Soltvedt
Martin Steinnes
Adrian Henneli
Mathias Føyner Wie

A

2

07:33,3

Bærum Roklubb

Jaime Aalders
Eirik Myreng Hauge
Hermann Hovde
Tade Phanke

A

3

07:40,3

Tønsberg Roklub

Edvard Aasen
Lars Jørann Lindgren
Sander Benden Nilsen
Isak Vartal-Gjerde

A

4

07:41,7

Stavanger Roklub

Johan Bull
Marius Løe Pedersen
Rasmus Kruse Rasmussen
Håkon B Vengnes

A

5

08:24,3

Moss Roklubb

Alfred Eliassen
Einar Solbakken
Magnus strømme
Vegard Hjortkær Sæby

A

6

08:33,6

Ormsund Roklub

Oskar Jørgensen
Nicolay Bjønnes Yngsdal
Bror Magnus Sundseth Sand
Hauk Norum Sitre

B

7

07:52,1

Fana Roklubb

Håvard Bakka
Sverre Steinnes Romøren
Vebjørn Løvik
Einar-Johan Segadal

B

8

08:06,4

Norske Studenters Roklub

Edvart Solberg Svingen
Carl Oscar Christensen Hoff
David Alexander Anderson
Sam Lorgen

B

9

08:52,0

Aalesunds Roklub

Arild Lykkebø Johnsen
Fredrik Reite
Magnus Rindal
Noah Slørdahl Vagstad

B

DNS

 

Fana Roklubb

Johan Christian Holst
Heine Jansen Heggebø
Didrik Posner
Olav Zakkariassen

JW8+ - Junior Kvinner Åtter

A

1

08:45,2

Bærum Roklubb

Caitlin Aalders
Thea Hertzum Aunaas
Isabelle Bergseth Borgen
Synnøve Gillebo Foss
Stina Halvorsen Vad
Anniken Helland-Hansen
Klara Moene Omholt
Mina West
cox: Elias Håkonsen

A

2

08:45,9

Fana Roklubb

Eyvor Nora Aarø
Emilie Lindborg
Ylva Lyssand
Sunniva Risti Bergaas
Elsa Segadal
Emilie Stragiotti
Helene Kjeseth
Lisa Ulstein
cox: Emil Andre Andersson

A

3

08:48,0

Ormsund Roklub

Serine Camilie Aaker
Anna Mesel
Emilie Giltvedt Langeland
Rikke Aslaksen Wåle
Anniken Vogt Eiborg
Amanda Hofbauer
Maya Kristoffersen
Hannah Elisabth Grude
Cox: Erlend Hystad

A

4

09:16,8

Norske Studenters Roklub

Elisabeth Astrup Wiik
Emilie Stabe Helvig
Rebekka Øvensen Aanderaa
Kamille Aurora Breivik
Lisa Nakamoto Byberg
Hedda Dagestad-Larsen
Sara Sverdrup Tygesen
Hanna Kaupang Petersen
cox: Martine Egeland Hovland

         

M2x - Menn Dobbeltsculler

A

1

07:11,6

Horten Roklubb

Kjetil Borch
Olaf K. Tufte

A

2

07:35,0

Tønsberg Roklub

Adrian Lindgren
Jørgen Mjøs Nilsson

A

3

07:40,1

Stavanger Roklub

Truls Aamodt
Are Strandli

A

4

07:45,6

Kristiansand Roklubb

Truls Albert
Joakim B Bøhn

A

5

07:50,2

Sandefjord Roklubb

Kris Cato Tohn
Mads Thomas Odden

A

DSQ

 

Norske Studenters Roklub

Ole Henrik Bang-Andreassen
Oscar Helvig

B

7

07:54,5

Aalesunds Roklub

Martin Helseth
Johan Myklebust

B

8

07:57,9

Christiania Roklub

Karl Bjurstrøm
Johannes Groseth

B

9

08:01,6

Os Roklubb

Erling Øyasæter
Arne Hadler Olsen

B

10

08:01,8

Bærum Roklubb

Halvor Hølmkjær West
Henrik Myreng Hauge

B

11

08:33,6

Sandefjord Roklubb

Markus Christensen
Øyvind Lavoll

         

W2x - Kvinner Dobbeltsculler

A

1

08:22,4

Christiania Roklub

Marianne Madsen
Agnes Karlseng

A

2

08:26,2

Aalesunds Roklub

Thea Helseth
Jenny Marie Rørvik

A

3

08:48,0

Norske Studenters Roklub

Anna Sofie Een Sture
Sara Slettemark Juel

A

4

08:52,0

Drammen Roklubb

Kristine Bjerknes
Sara Seip

A

5

08:53,5

Kristiansand Roklubb

Mathilde Sødal
Oda Madland Aagesen

A

6

08:58,8

Christiania Roklub

Christine Randsborg
Marie Lindvik Jørstad

B

7

09:22,1

Trondhjems Roklubb

Ida-Marie Høyvik
Christine Høyvik

B

8

09:44,3

Christiania Roklub

Aasta Gran Andreassen
Anniken Ellingsen

B

DNS

 

Tønsberg Roklub

Line Andresen Olstad
Elisabeth Mariann Knutsen

         

LM4- - Lettvekt menn Firer

A

1

07:53,0

Norske Studenters Roklub

Petter Solberg Svingen
Delvis Stulipnas
Theodor Astrup Wiik
Oliver Stubs

A

2

08:43,4

Moss Roklubb

Alfred Eliassen
Tord Oscar Magnusson
Rebekka W-Bugge
Vegard Hjortkær Sæby

         

JM2x - Junior Menn Dobbeltsculler

A

1

07:51,9

Norske Studenters Roklub

Andreas Clifford
Jonas Slettemark Juel

A

2

07:55,2

Horten Roklubb

Sondre Svenungsen
Jesper Rørvig

A

3

07:55,5

Fredriksstad Roklub

Simen Skjølsvold
Lars Martin Benske

A

4

08:26,1

Tønsberg Roklub

Lars Jørann Lindgren
Isak Vartal-Gjerde

A

5

08:34,2

Trondhjems Roklubb

Jakob Andreassen JAATUN
Nicolò Pilo

A

6

08:35,5

Sandefjord Roklubb

Gustav Sørhaug
Nicolay Grønlid

         

JW2x - Junior Kvinner Dobbeltsculler 

A

1

 

Stavanger Roklub

Karen Undset
Elisabeth Fritze

A

2

 

Horten Roklubb

Maja Marie Aspenes
Mia Helene Falch 

A

3

 

Christiania Roklub

Aurora Olsen Junklesad
Hermine Wilhelmsen 

A

4

 

Stavanger Roklub

Line Sørbø
Nina Xhloe Wesselingh 

A

5

 

Fana Roklubb

Sunniva Risti Bergaas
Ylva Lyssand

A

DNS

 

Ormsund Roklub

Serine Camilie Aaker
Anna Mesel 

B

7

 

Sandefjord Roklubb

Ida Aakerholt
Guro Aakerholt 

B

8

  Moss Roklubb HibaqAdbi Mohammed
Maia Rekstad 

B

9

 

Bærum Roklubb

Thea Hertzum Aunaas
Synnøve Gillebo Foss

B

10   Bærum Roklubb Klara Moene Omholt
Mina West 
B  DNS   Trondhjems Roklub Inga Røstvold
Randi Leiknes 

W4x - Kvinner Dobbeltfirer

A

1

07:54,3

Aalesunds Roklub

Eli Åstedotter Dimmen
Thea Helseth
Amanda Helseth
Jenny Marie Rørvik

A

2

08:12,4

Christiania Roklub

Agnes Karlseng
Marianne Madsen
Sofie Jensen
Kari Andrea Solli Älveborn

A

3

08:16,5

Christiania Roklub

Anniken Ellingsen
Karen Marie Belsby
Siri Eva Kristiansen
Trude Mayer

A

4

08:22,3

Norske Studenters Roklub

Anna Sofie Een Sture
Sara Karoline Hegge
Sara Slettemark Juel
Louise Arve

A

5

08:41,4

Christiania Roklub

Marie Lindvik Jørstad
Christine Randsborg
Johanne Asakskogen
Aasta Gran Andreassen

A

6

08:46,3

Ormsund Roklub

Eva Hansen
Anne Cathrine Hunstad
Antje Peine
Rikke Aslaksen Wåle

         

M8+  Menn Åtter

A

1

06:47,6

Norske Studenters Roklub

Petter Solberg Svingen
Sten Patrick Een Sture
Peder Strand
Nito Simonsen
Markus Daae-Qvale Holmemo
Oscar Stabe Helvig
Sven Ole Mollestad Nicolaysen
Ole Henrik Bang-Andreassen
Hanna K. Pettersen

A

2

06:49,6

Christiania Roklub

Nicolai Wiik
Erik Ranberg
Trond Johannessen
Kristoffer Lorentzen
Andreas Holager
Sjur Messel Nafstad
Jan Oldenburg
Elias Hammer
Cox: Josefine Lindstrøm

A

3

07:00,5

Os Roklubb

Erling Øyasæter
Lars Erik Jansen
Torbjørn Lothe Mehammer
Oddbjørn Gjerde
Mattias Nikolai Haugland
Arne Hadler Olsen
Bård Alfred Monsen
Sigurd Hadler-Olsen
Lars Eirik Vevatne

A

4

07:04,3

Moss Roklubb

Ola Larsson
Andre E. Sørensen
Erik Solbakken
Per Ivar Berg
Mikko Rekstad
Einar Solbakken
Vegard Hjortkær Sæby
Dag Mathisen
Cox: Simen Dørre

A

5

07:04,9

Kristiansand Roklubb

Truls Albert
Janis Gailis
Joakim B Bøhn
Christian Kersten
Marius Buestad Lohmann
Even Overskaug
Oskar Sødal
Dag-Erik Tvedt
Oda Madland Aagesen

A

6

07:16,5

Ormsund Roklub

Peter Alexander Madshaven Banfi
Oskar Jørgensen
Hans-Gunnar Eikeland Grepperud
Audun Grepperud
Halvor Grepperud
Ole Johan Klingan
Bror Magnus Sundseth Sand
Nicolay Bjønnes Yngsdal
Cox: Erlend Hystad

B

7

07:09,5

NTNUI

Magnus Lyngedal
Torjus Trømborg
Espen Lunden
Gaute Messel Nafstad
Ander Pjaaka Torp
Tobias Martinsen
Petter Tufte
Harald Vinje
Cox: Oda Emilie Nilseng Danielsen

B

8

07:21,3

Fana Roklubb

Nils Jakob Skulstad Hoff
Eilif Skarstein Jakobsen
Johannes Jansen Heggebø
Olof nilsson
Ole Fredrik Odfjell
Bård Husby
Frederik Ahrenst Rasmussen
Per Albert Sætersdal
Lise Skarstein Jakobsen

B

9

07:33,7

NTNUI

Thomas Hellum
Øyvind Lavoll
Ivar Wathne Oftedal
Øyvind Maraak
Sondre J. Utkilen
Daniel Morton
Håvard Øksnevad Solvin
Mads Lid
Cox: Madeleine Heiberg

B

10

07:34,0

Sandefjord Roklubb

Sander Aakerholt
Markus Christensen
Frode Lopes Hynne
Mads Thomas Odden
Mads Zimmermann Olsen
Gustav Sørhaug
Arild Tohn
Kris Cato Tohn
Emil Slettingdalen Sääv

B

11

07:47,0

Norske Studenters Roklub

Carl Oscar Christensen Hoff
Edvard Svingen
Delvis Stulipnas
Theodor Astrup Wiik
Sam Lorgen
Kristian Søhr
Oliver Stubs
David Andersen
Hedda Degard Larsen

 

 




Webdesign fra: New Media AS