2016 WRC 3

 Foto (alle): Gaute Tjøm

World Rowing Cup 3 i Poznan (POL) 17-19. juni 2016

 

Worldrowing.com


Laget 

  • ASW1x: Birgit Skarstein (Christiania) - Sølv
  • W1x (1): Marianne Madsen (Christiania) - 10. pl
  • W1x (2): Thea Helseth (Aalesunds) - 17. pl
  • W2-: Anna Een Sture (NSR) og Hanna Gailis Inntjore (Kristiansand) - 12. pl
  • LM1x: Ask Tjøm (Tønsberg) - 6. pl
  • LM2x: Kristoffer Brun (Bergens) og Are Strandli (Stavanger) - SØLV
  • LM4x: Petter Svingen (NSR), Ola Larsson (Moss), Jens Holm (Sarpsborg) og Didrik Wie-Soltvedt (Bergens) - Bronse!
  • M1x: Nils Jakob Hoff (Fana) - 11. pl
  • M2x: Kjetil Borch (Horten) og Olaf Tufte (Horten) - 4. pl

 

Løpsplan og resultater

Hvem

Når

Hva

Plass

Progresjon/Resultat

Detaljerte resultatlister

 

 

 

 

 

 

Torsdag

16. juni

 

 

 

 

ASW1x

1808

Forsøk H2

1

Til FINALE A

H1 / H2

 

 

 

 

 

 

Fredag 

17. juni 

 

 

 

 

M2x

1305

Forsøk H2

1

Til Semifinale SAB

 

W1x (2)

1320

Forsøk H2

4

Til Oppsamling R 

 

W1x (1)

1325

Forsøk H3

3 Til Oppsamling R   

M1x

1355

Forsøk 

3

Til Kvartfinale Q 

 

LM1x

1430

Forsøk H2

2

Til Semifinale SAB 

 

LM2x

1220

Forsøk

1

Til Finale A

 

W2-

1135

Forsøk

6

Til Oppsamling R

 

W1x (1)

1745 

Oppsamling R2

2

Til Semifinale SAB

 

W1x (2)

1755

Oppsamling R4

4 Til Finale C   

M1x

1810 

Kvartfinale QF3

1

Til Semifinale SAB

 

 

 

 

 

 

 

Lørdag

18. juni

 

 

 

 

W1x (2)

1005

Finale C

 5 17. plass  FA, FB, FC, FD

LM1x

1025

Semifinale SAB1

 3

Til Finale A

 SAB1, SAB2 

ASW1x

1157

Finale A

 2

SØLV

 FA, FB

W2-

1415

Oppsamling R1

 4

Til Finale B

 R1, R2 

M2x

1445

Semifinale SAB1

 1

Til Finale A

 SAB1, SAB2 

W1x (1)

1505

Semifinale SAB2

 6

Til Finale B

 SAB1, SAB2

M1x

1515

Semifinale SAB2

 6

Til Finale B

 SAB1, SAB2

LM1x

1655 

Finale A

 6

6. plass

 FA, FB, FC

LM4x

1725

Finale A

 3

BRONSE

 FA

 

 

 

 

 

 

Søndag

19. juni

 

 

 

 

W2-

0920

Finale B

12. plass 

 

M1x

1005

Finale B

11. plass

 

W1x

1010

Finale B

10. plass

 FA, FB, FC, FD 

LM2x

1103

Finale A

SØLV

 

M2x

1233

Finale A

4. plass

 

 

Nyhetsartikkel: SØLV, SØLV og BRONSE




Webdesign fra: New Media AS