2017 Norgesmesterskapene

NM på Årungen 19-20. august

 

Innbydelse til Norgesmesterskapene

 

Resultater

Lørdag 

Løp

Gull

Sølv

Bronse

Damer para singelsculler

Birgit Skarstein

(Christiania)

11:03,8

 

 

Damer senior singelsculler

Thea Helseth

(Aalesunds)

07:46,7

Anna Een Sture

(Norske Studenters)

07:51,9

Marianne Madsen

(Christiania)

07:55,7

Herrer junior singelsculler

Jonas Slettemark Juel

(Norske Studenters)

07:19,5

Lars Martin Benske

(Fredriksstad)

07:22,7

Nicolay Bjønnes Yngsdal

(Ormsund)

07:26,9

Damer junior singelsculler

Mathilde Sødal

(Kristiansand)

08:08,4

Amanda Helseth

(Aalesunds)

08:15,3

Mia Helene Falch

(Horten)

08:18,8

Herrer senior dobbeltfirer

Moss

(Erik Solbakken)

06:09,3

Christiania

 

06:10,0

Kristiansand

 

06:10,8

Damer senior firer

Aalesunds

(Thea Helseth)

07:03,9

Christiania

 

07:04,9

Christiania

 

07:09,3

Herrer junior åtter

Fana

06:21,3

Norske Studenters

06:25,4

Bergens

06:27,8

Damer junior dobbeltfirer

Bærum

07:23,6

Ormsund

07:27,0

Tønsberg

07:34,5

Herrer senior toer

Norske Studenters

06:59,3

Norske Studenters

07:05,7

Norske Studenters

07:07,7

Lettvekt damer singelsculler

Maia Emilie Lund

(Bergens)

08:02,3

Elisabeth Fritze

(Stavanger)

08:21,6

Oda Madland Aagesen

(Kristiansand)

08:22,9

Lettvekt herrer dobbeltsculler

Sarpsborg

06:40,7

Sandefjord

06:44,9

Norske Studenters

06:53,5

Herrer junior firer

Bærum

(omløp)

Norske Studenters

(omløp)

Fana

Herrer senior singelsculler

Martin Helseth

(Aalesunds)

07:06,7

Ask Tjøm

(Tønsberg)

07:14,2

Nils Jakob Skulstad Hoff

(Fana)

07:20,4

Damer senior åtter

Fana

 

06:47,3

Christiania

(Marianne Madsen)

06:49,9

Christiania

 

07:07,4

 

Søndag 

Løp

Gull

Sølv

Bronse

Lettvekt damer dobbeltsculler

Bergens

(Maia Emilie Lund)

07:31,8

Christiania

 

07:43,9

Fana

 

07:46,0

Herrer junior toer

Bergens

07:10,5

Bærum

07:16,8

Fana

07:21,4

Lettvekt herrer singelsculler

Jens Holm

(Sarpsborg)

07:06,9

Ask Jarl Tjøm

(Tønsberg)

07:07,6

Oskar Sødal

(Kristiansand)

07:08,1

Herrer senior firer

Norske Studenters

06:15,9

Norske Studenters

06:18,5

Ormsund

06:21,7

Damer senior toer

Norske Studenters

(Anna Sofie Een Sture)

07:43,8

Aalesunds

(Thea Helseth)

07:48,1

Moss

 

07:55,1

Herrer junior dobbeltfirer

Stavanger

06:25,4

Norske Studenters

06:26,2

Christiania

06:27,0

Damer junior åtter

Fana

07:09,8

Ormsund

07:19,1

Norske Studenters

07:37,0

Herrer senior dobbeltsculler

Moss

(Erik Solbakken)

06:30,8

Fana

(Nils Jakob Hoff)

06:35,9

Tønsberg

 

06:37,2

Damer senior dobbeltsculler

Aalesunds

(Thea Helseth)

07:10,8

Christiania

(Marianne Madsen)

07:17,8

Kristiansand

 

07:34,6

Lettvekt herrer firer

Christiania

06:45,8

 

 

Herrer junior dobbeltsculler

Bærum

06:54,1

Norske Studenters

07:01,5

Tønsberg

07:02,7

Damer junior dobbeltsculler

Stavanger

07:42,9

Tønsberg

07:45,8

Christiania

07:49,3

Damer senior dobbeltfirer

Aalesunds

(Thea Helseth)

06:47,0

Christiania

(Marianne Madsen)

06:52,0

Kristiansand

 

07:00,7

Herrer senior åtter

Norske Studenters

05,49,1

Christiania

06:01,0

Ormsund

06:03,3

 

 

 




Webdesign fra: New Media AS