2017 VM U23

 

VM U23 i Plovdiv (BUL) 19-23. juli

 

www.worldrowing.com 

Troppen

Klasse

Roere

BLM2-

U23 lettvekt herrer toer

 

(b) Oskar Sødal (Kristiansand)

(s) Theodor Astrup Wiik (Norske Studenters)

BLW1x

U23 lettvekt damer singelsculler

 

Anna Een Sture (Norske Studenters)

BLM1x

U23 lettvekt herrer singelsculler

 

Ask Jarl Tjøm (Tønsberg)

BW2x

U23 damer dobbeltsculler

 

(b) Rebekka Wiberg-Bugge (Moss)

(s) Jenny Marie Rørvik (Aalesunds)

BLW2x

U23 lettvekt damer dobbeltsculler

 

(b) Oda Madland Aagesen (Kristiansand)

(s) Maia Emilie Lund (Bergens)

BLM2x

U23 lettvekt herrer dobbeltsculler

 

(b) Didrik Wie-Soltvedt (Bergens)

(s) Petter Solberg Svingen (Norske Studenters)

BM1x

U23 herrer singelsculler

 

Oscar Stabe Helvig (Norske Studenters)

BW1x

U23 damer singelsculler

 

Thea Helseth (Aalesunds)

 

Løpsplan og resultater 

Hvem

Når

Hva

Plass

Progresjon/Resultat

Detaljerte resultater

Søndag          
BW1x 11:55 FINALE 5. 5. plass totalt FA
           
BW2x 08:05 B-finale

5.

11. plass totalt FB
BM1x 08:20 B-finale 4. 10. plass totalt FB
BLW1x 08:40 B-finale 4. 10. plass totalt FB
BLW2x 08:50 B-finale 2, 8. plass totalt FB
           
Lørdag 22. juli         
BLM1x 08:15 D-finale 5. 23. plass totalt FD
BLM2x 09:20 C-finale 3. 15. plass totalt FC
           
BLW1x 10:02 Semifinale A/B 1 6. Til B-finale SA/B1 / SA/B2
BW2x 12:20 Semifinale A/B 1 4. Til B-finale SA/B1 / SA/B2
BLW2x 11:19 Semifinale A/B 2 4. Til B-finale SA/B1SA/B2
BM1x 11:52 Semifinale A/B 1 6. Til B-finale SA/B1 / SA/B2
BW1x 12:06 Semifinale A/B 1 3. TIL FINALE SA/B1 / SA/B2
           
BLM2- 15:05 B-finale 6. 12. plass totalt FB
           

Fredag

21.juli

       
BW2x 08:05 Oppsamling R1 3. Til semifinale A/B 1 R1
BLW1x 08:30 Oppsamling R1 3. Til semifinale A/B 1 R1 / R2
BLM1x 08:45 Kvartfinale Q2 6. Til semifinale C/D 2 Q1 / Q2Q3 / Q4
BLM2x 09:15 Oppsamling R3 4. Til semifinale C/D 1 R1 / R2 / R3 / R4

BM1x

09:40

Kvartfinale Q1

3.

Til semifinale A/B 1

Q1 / Q2 / Q3 / Q4

           
BLM1x 15:43 Semifinale C/D 2 5. Til D-finale SC/D1SC/D2
BLM2x 15:58 Semifinale C/D 1 2. Til C-finale SC/D1SC/D2
           

Torsdag

20.juli

       
BW2x 08:30 Forsøk H2 4. Til oppsamling R1 H1 / H2 / H3
BLW1x 09:05 Forsøk H2 3. Til oppsamling R1 H1 / H2 / H3
BLW2x 09:20 Forsøk H2 3. Til semifinale A/B 2 H1 / H2 / H3
BLM2x 09:35 Forsøk H2 5. Til oppsamling R3 H1 / H2 / H3 / H4 
BW1x 10:15 Forsøk H1 1. Til semifinale A/B H1 / H2 / H3 / H4
           
BLM2- 11:00 Oppsamling R1 5. 1-2->FA, 3..->FB R1 / R2
BLM1x 11:35 Oppsamling R1 2. Til kvartfinale Q2 R1 / R2
           

Onsdag 

19.juli

 

 

 

 

BLM2- 15:35 Forsøk H1 6. Til oppsamling R1 H1H2
BLM1x 16:45 Forsøk H3 5. Til oppsamling R1 H1 / H2H3 / H4 / H5 / H6
BM1x 17:25 Forsøk H5 2. Til kvartfinale Q1 H1 / H2 / H3 / H4H5
           



Webdesign fra: New Media AS