2017 WRC 2

World Rowing Cup II

Lake Malta, Poznan

www.worldrowing.com

Troppen

Klasse Roere
PR1 W1x Para damer singelsculler 
  Birgit Skarstein (Christiania) 
LW1x Lettvekt damer singelsculler 
  Anna Een Sture (Norske Studenters) 
  Maia Emilie Lund (Bergens) 
LM1x Lettvekt herrer singelsculler 
  Kristoffer Brun (Bergens) 
  Ask Tjøm (Tønsberg) 
M4x Herrer dobbeltfirer
  Martin Helseth (Aalesunds)
  Erik Solbakken (Moss)
  Oscar Stabe Helvig (Norske Studenters)
  Nils Jakob Hoff (Fana)
M2x Herrer dobbeltsculler
  Kjetil Borch (Horten)
  Olaf Tufte (Horten)
W2x Damer dobbeltsculler
  Thea Helseth (Aalesunds)
  Marianne Madsen (Christiania)
M1x Herrer singelsculler
  Kris Cato Tohn (Sandefjord)

Løpsplan og resultater

Hvem

Når

Hva

Plass

Progresjon/Resultat

Detaljerte resultatlister

 

 

 

 

 

 

Fredag 

16.juni

 

 

 

 

LW1x 10:10 Forsøk H2

4. (NOR1)

6. (NOR2)

Til oppsamling R1  H1H2 / H3
LM1x 10:30 Forsøk H3

1. (NOR1)

6. (NOR2)

Til semifinale A/B2

Til oppsamling R3

H1 / H2H3 / H4
M2x 10:55 Forsøk H2 1. Til semifinale A/B2 H1 / H2 / H3 
M1x 11:40 Forsøk H3 5. Til oppsamling R3 H1 / H2 / H3 / H4
W2x 12:10 Forsøk H2 3. Til oppsamling R H1 / H2
M4x 12:55 Forsøk H2 3. Til oppsamling R H1 / H2
           
LW1x 15:30 Oppsamling R1

3. (NOR1)

6. (NOR2)

Til semifinale A/B1

Til C-finale

R1 / R2
LM1x 15:50 Oppsamling R3

3. (NOR2)

Til C-finale

R1 / R2R3 / R4
M1x 16:25 Oppsamling R3

4.

Til D-finale

R1 / R2 / R3 / R4
PR1 W1x 16:40 Oppvisning X 1. Til FINALE X
           
Lørdag 17.juni        
M1x 09:55 D-finale  1. 19. totalt FD
LW1x 10:00 C-finale 3. (NOR2) 15. totalt FC
LM1x 10:05 C-finale 4. (NOR2) 16. totalt FC
LW1x 10:20 Semifinale A/B1 6. (NOR1) Til B-finale SA/B1 / SA/B2
LM1x 10:38 Semifinale A/B2 2. (NOR1) Til FINALE SA/B1 / SA/B2
W2x 10:56 Oppsamling R 3. Til FINALE R
M2x 11:08 Semifinale A/B2 2. Til FINALE SA/B1 / SA/B2 
M4x 12:02 Oppsamling R 1. Til FINALE R
           
LW1x 15:00 B-finale 5. (NOR1) 11. totalt FB
PR1 W1x 15:32 FINALE 1. GULL FA
LM1x 17:00 FINALE 5. 5. totalt FA
           
Søndag 18.juni        
M4x  12:03  FINALE  3. BRONSE 

FA

M2x  12:33  FINALE  2. SØLV  FA
W2x  12:48  FINALE  6. 6. totalt  FA
         

 

Galleri

Webdesign fra: New Media AS