2017 WRC 3

World Rowing Cup III

Rotsee, Luzern

www.worldrowing.com

Troppen

Klasse Roere
LM1x Lettvekt herrer singelsculler 
  Kristoffer Brun (Bergens) 
M4x Herrer dobbeltfirer
 

(b) Martin Helseth (Aalesunds)

(2) Erik Solbakken (Moss)

(3) Oscar Stabe Helvig (Norske Studenters)

(s) Nils Jakob Skulstad Hoff (Fana) 

M2x  Herrer dobbeltsculler 
  (b) Kjetil Borch (Horten) 
  (s) Olaf Tufte (Horten) 
W2x Damer dobbeltsculler 
 

(b) Thea Helseth (Aalesunds)

(s) Marianne Madsen (Christiania)

M1x

Herrer singelsculler

 

Kris Cato Tohn (Sandefjord)

LM2-

Lettvekt herrer toer

 

(b) Oskar Sødal (Kristiansand)

(s) Theodor Astrup Wiik (Norske Studenters)

LM4x

Lettvekt herrer dobbeltfirer

 

(b) Petter Svingen (Norske Studenters)

(2) Jens Holm (Sarpsborg)

(3) Ask Jarl Tjøm (Tønsberg)

(s) Ola Larsson (Moss)

 

Løpsplan og resultater

Hvem

Når

Hva

Plass

Progresjon/Resultat

Detaljerte resultatlister

 

 

 

 

 

 

Fredag 

7.juli

 

 

 

 

W2x 09:20 Forsøk H2 5. Til oppsamling R H1 / H2 / H3 
M2x 09:40 Forsøk H3 1. Til semifinale A/B1 H1 / H2 / H3 / H4
LM1x 10:35 Forsøk H6 1. Til kvartfinale Q2 H1 / H2 / H3 / H4 / H5 / H6
M1x 11:55 Forsøk H3 5. Til E-finale H1 / H2 / H3 / H4 / H5 / H6 
LM4x 12:45 Forsøk H2 2. Til oppsamling R2 H1 / H2
M4x 13:15 Forsøk H2 3. Til oppsamling R H1 / H2
           
LM1x 15:20 Kvartfinale Q2 2. Til semifinale A/B2 Q1 / Q2 / Q3 / Q4
LM2- 15:35 Oppvisning X 6. 1..->FA X
W2x 15:55 Oppsamling R1 3. Til semifinale SA/B R1
           
Lørdag 8.juli        
LM1x 09:50 Semifinale A/B2 2, Til FINALE SA/B1 / SA/B2
LM4x 10:00 Oppsamling R2 3. Til B-finale R1 / R2 
M1x 10:20 E-finale 5. 29. plass totalt FE
           
W2x 13:51 Semifinale A/B1 5. Til B-finale SA/B1 / SA/B2
M2x 14:05 Semifinale A/B1  4.

Til B-finale

SA/B1 / SA/B2
M4x 15:33 Oppsamling R2 4. Til B-finale R1 / R2
           
LM4x 16:08 B-finale 1. 7. plass totalt FB / FA
LM1x 16:39 FINALE 4. 4. plass totalt FA
LM2- 16:54 FINALE 6. 6. plass totalt  FA
           
Søndag 9.juli        
W2x 09:10  B-finale 6. 12. plass totalt FB
M2x 09:15 B-finale DNS 12. plass totalt FB
M4x 09:45 B-finale 2. 8. plass totalt FB
           

 

 

 




Webdesign fra: New Media AS