Roforbundet > Ting og Ledermøter > Ledermøte 2014

Ledermøte 2014

Norges Roforbunds Ledermøte på Bærum Roklubb søndag 23. nov 2014 kl 12-17 

Innkalling og info: Innkalling

Rapporter: Presidenten har ordetToppidrettRegatta.

Planer: Elite/Rekrutt 2015, Terminliste 2015 

Forslag: 1) Klubbkontingent

Budsjett: Budsjett 2015

REFERAT

 

Saksliste

1. Resultater og erfaringer fra 2014

  • Styret
  • Toppidretten
  • Konkurransessystemet

2. Budsjett og planer for 2015

  • Budsjett 2015
  • Planer Toppidretten

3. Terminlisten for 2015

4. Forslag og saker

  • Debatt: Finansiering av Toppidretten

 

Deltagere 

1

Anne C   Hunstad

NR   Dommerutvalget

2

Anniken   Ellingsen

Christiania Roklub

3

Ansten   Due

Horten   Roklubb

4

Aud   Sandengen

Drammen   Roklubb

5

Bernt   Haugen

Haldens   Roklub

6

Bjørn   Aakerholt

Sandefjord   Roklubb

7

Cathrine N. Eriksen

Horten   Roklubb

8

Cato   Myhre

NR Styret   (Økonomi/Marked/Informasjon)

9

Emilie   Nilseng Danielsen

NTNUI   Roing

10

Erling   Storm

NR Styret  

11

Hans   Christian Skalleberg

Bærum   Roklubb

12

Hans-Jørgen   Arvesen

NR   Dirigent

13

Hella   Yngsdal

Ormsund   Roklub

14

Hilde   Vagle

Norske   Studenters Roklub

15

Ib West

Bærum   Roklubb

16

Inger   Schjoldager

Norske Studenters   Roklub

17

Johan   Lidberg

NR Ass   Landslagstrener

18

Johan   Myklebust

Aalesunds   Roklub

19

Lars   Bjønness

KS Oslo/NR   Valgkomiteen

20

Lis   Schjøtt

NR   Kongepokalkomiteen

21

Martha   Helgeland

NR Styret   (Klubbstøtte/Bredde/Sikkerhet)

22

Morten   Grepperud

NR   Regattautvalget

23

Oscar   Thøgersen

Sarpsborg   Roklubb

24

Per   Bønsnæs

NR   Lovkomiteen

25

Per   Gustav Winsnes

NR   Kontorfullmektig

26

Per Skaug

Drammen   Roklubb

27

Peter   Sabel

Stavanger   Roklub

28

Reidar   Mandt

Bærum   Roklubb

29

Sigrid   Gillebo

NR Styret   (Anlegg/Arrangement)

30

Svein   Moldestad

Christiania   Roklub

31

Thorvald   Jakobsen

KS Vest/Fana   Roklubb

32

Tine   Bjonge

NR Generalsekretær

33

Tommy   Sagvik

KS   Vestfold

34

Tore   Lysdahl

NR Tur og   Trimutvalget

35

Tore   Nilsson

Tønsberg   Roklubb

36

Tor-Geir   Myhrer

Norske   Studenters Roklub

37

Vetle   Vinje

NR Styret   (Toppidrett)

38

Vidar   Kalevik

Moss   Roklubb

39

Øyvind   Lavoll

NTNUI   Roing

40

Øyvind   Leirset

Drammen   Roklubb

41

Åke   Fiskerstrand

NR Prosjektleder

42

Sebastian Baranzano Lena

NR KS Trener Vest 

43

Per Helge Brun Svendsen

NR KS Trener Øst

 

 

 




Webdesign fra: New Media AS