Roforbundet > Ting og Ledermøter > Ledermøte 2018

Ledermøte 2018

Styret innkaller med hjemmel i forbundets lov § 19A Ledermøte, til ordinært Ledermøte i Norges Roforbund på Ormsund Roklubs lokaler lørdag 17. november kl 9-16. Registrering fra kl 8.30

 Se innkalling her

Link til påmelding her

Program

08.30-08.50

Oppmøte og registrering

09.00-09.05

Velkommen

09.05-09.10

Valg av referenter

09.10-11.00

Rapportering på Langtidsplan

11.00-11.15

Pause

11.15-11.45

Rapportering av regnskap 2017, prognose 2018, budsjett 2019/2020

12.00-

Lunsj

12.50-13.00

Terminliste 2019

13.00

Presentasjon og inndeling til gruppearbeid 

13.00

Høringsuttalelse fra Norges Roforbund om Moderniseringsprosessen i NIF
Se bakgrunnsinformasjon her

 

Prioriteringer i Norges Roforbunds Langtidsplan

 

Innspill til Nasjonal strategi for Norges Roforbund

15.15-15.55

Oppsummering og presentering av gruppearbeid

15.55-16.00

Avslutning

 

 

Dokumenter

 

 

 

Deltagere

(Påmeldt per 12.11)

Styre

1

NR President

Hans Jørgen Arvesen

2

NR Visepresident

Thorvald Jakobsen

3

NR Styremedlem

Marika Erlandsen

4

NR Styremedlem

Ingeborg Onstein

5

NR Styremedlem

Are P. Berset

Kretser

Hordaland Rokrets 

Rolf Hustad 

7

Vestfold Rokrets

Frode L. Hynne

Klubber

8

Aalesunds Roklub

Johan Myklebust

9

Bergens Roklub

Sturla Alvheim

10

Bestumkilen roklubb

Lise Juvet

11

Bestumkilen roklubb

Ingrid Motzfeldt

12

Bærum roklubb

Sigrid Gillebo

13

Christiania Roklub

Erling Storm

14

Christiania Roklub

Svein Moldestad

15

Christiania Roklub

Lars Jensen

16

Drammen Roklubb

Eirik Hexeberg Henriksen

17

Drammen roklubb

Olav Kallerud

18

Haldens Roklub

Bernt Haugen

19

Haldens Roklub

Oskar van Etten Jarem

20

Horten

Sverre Norberg

21

Horten Roklubb

Aina Enstad

22

Moss Roklubb

Vidar Kallevik

23

Norske Studenters Roklub

Gunnar Clifford

24

Norske Studenters Roklub

Natasza P. Sandbu

25

Norske Studenters Roklub

Caspar Wohlfahrt

26

Ormsund Roklub

Nina Margrethe Grude

27

Ormsund Roklub

Eva Hansen

28

OS roklubb

Sissel Lothe Høvik

29

Sarpsborg Roklubb

Anders Thime

30

Sarpsborg Roklub

Per-Henning Wold

31

Stavanger Roklub

Egil Alv Andreassen

32

Trondhjems Roklub

Solveig Berthung

33

Årungen Ro- og Kajakklubb

Jarle Agnalt

34

 

 

 

 

 

Administrasjon/Observatører

A

NR Gensek

Anniken Ellingsen

B

Konstituert Gensek

Per Giltvedt

C

NR Kontorfullmektig

Per Winsnes

D

Landslagssjef

Johan Flodin

E

NR Lovkomiteen 

Per Bønsnæs 

F

NR Dommerutvalget

Anne Cathrine Hunstad

G

NR Kraftsenterutvalget

Sverke Lorgen

H

NR Regattautvalget

Oscar Thøgersen

I

Gullmerkemottaker

Lis Schjøtt






Webdesign fra: New Media AS