Nyheter > Nyheter

Ratzeburg 2017

10.06.2017

Flere av de unge, lovende seniorroerne både i og utenfor utviklingsgruppene deltok i den 58. utgaven av Internationale Ratzeburger Rudernregatta. Medalje ble det dessuten på Erling Øyasæter og Petter Tufte.Under har vi samlet resultatene fra løpene de 18 norske roerne i troppen deltok i. 

 

 

Resultater

 

Lørdag

Klasse Roere Plassering Totalt
BW2x

(b) Rebekka Wiberg-Bugge (Moss)

(s) Jenny Marie Rørvik (Aalesunds)

Finale: 3. av 7

3.

BM2x

(b) Martin Steinnes (Bergens)

(s) Arne Hadler-Olsen (Os / BSI)

Forsøk: 5. av 8

B-finale: 2. av 5

10.

BLM2x

(b) Truls Aamodt (Stavanger)

(s) Audun Grepperud (Ormsund)

Forsøk: 3. av 7

Finale: 7. av 8

7.

LM2x

(b) Jens Holm (Sarpsborg)

(s) Ola Larsson (Moss)

Forsøk: 4. av 7

Finale: 3. av 8

3.
BLM2x

(b) Didrik Wie-Soltvedt (Bergens)

(s) Petter Solberg Svingen (Norske Studenters)

Forsøk: 5. av 7

B-finale: 1. av 4

9.
W1x

Eli Åstedotter Dimmen (Aalesunds)

Finale: 4. av 6

4.
M1x

Jørgen Mjøs Nilsson (Tønsberg)

Forsøk: 1. av 6

Finale: 8. av 8

8.
BM1x

Adrian Lindgren (Tønsberg)

Forsøk: 3. av 5

Finale: 5. av 7

5.
BLW1x

Oda Madland Aagesen (Kristiansand)

Forsøk: 3. av 5

Finale: 6. av 8

6.
BLM2-

(b) Oskar Sødal (Kristiansand)

(s) Theodor Astrup Wiik (Norske Studenters)

Finale: 3. av 8

3.
LM4x

(b) Jens Holm (Sarpsborg)

(2) Ola Larsson (Moss)

(3) Didrik Wie-Soltvedt (Bergens)

(s) Petter Solberg Svingen (Norske Studenters)

Finale: 3. av 6

3.
M2x

(b) Petter Myhre Tufte (Norske Studenters / NTNUI)

(s) Erling Holst Øyasæter (Os / BSI)

Finale: 1. av 5

GULL

 

Søndag

Klasse Roere Plassering Totalt
BW2x

(b) Rebekka Wiberg-Bugge (Moss)

(s) Jenny Marie Rørvik (Aalesunds)

Forsøk: 3. av 5

Finale: 3. av 7

 3.
BM2x

(b) Adrian Lindgren (Tønsberg)

(s) Martin Steinnes (Bergens)

Forsøk: 4. av 6

Finale: 8. av 8

8.

BLM2x

(b) Truls Aamodt (Stavanger)

(s) Audun Grepperud (Ormsund)

Forsøk: 4. av 7

Finale: 7. av 8

7.

LM2x

(b) Jens Holm (Sarpsborg)

(s) Ola Larsson (Moss)

Forsøk: 3. av 7

Finale: 3. av 8

3.
BLM2x

(b) Didrik Wie-Soltvedt (Bergens)

(s) Petter Solberg Svingen (Norske Studenters)

Forsøk: 4. av 7

Finale: 4. av 8

4.
W1x

Eli Åstedotter Dimmen (Aalesunds)

Finale: 6. av 7

6.
M1x

Jørgen Mjøs Nilsson (Tønsberg)

Forsøk: 5. av 6

Finale: DNS

-
BM1x

Arne Hadler-Olsen (Os / BSI)

Forsøk: 3. av 5

Finale: 6. av 8

6.
BLW1x

Oda Madland Aagesen (Kristiansand)

Finale: 3. av 8 3.
BLM2-

(b) Oskar Sødal (Kristiansand)

(s) Theodor Astrup Wiik (Norske Studenters)

Finale: 2. av 5

2.
M2x

(b) Petter Myhre Tufte (Norske Studenters / NTNUI)

(s) Erling Holst Øyasæter (Os / BSI)

Finale: 2. av 5

2.





Webdesign fra: New Media AS