Tinget 2015

 
FRISTER
Innkalling - 22/9
Forslag til Tinget - 11/10
Påmelding til Tinget - 1/11
Sakspapirer tilgjengelig - 8/11
 

 

TINGPROTOKOLL 2015

 

****

Styret innkaller med hjemmel i forbundets lov § 14 til Ordinært Ting i Norges Roforbund på Norske Studenters Roklub på Bygdøy søndag 22. november 2015 kl 0900. Registrering fra kl 0830, lunsj kl 12-13, avslutning senest kl 1700.

 

Obs! Se liste over påmeldte nederst på denne siden!

 

Tingdokumentene legges ut her løpende og senest 8. november. De sendes ikke ut i forkant, men trykkes opp og levers ut til representantene på Tinget. 

Innkalling

GULT HEFTE: SAKSLISTE

  • Sak 1 - Representanter
  • Sak 2 - Innkallingen, saksliste og forretningsorden
  • Sak 3 - Dirigent, sekretær, tellkorps og representanter til å signere protokollen 
  • Sak 7 - Neste års terminliste
  • Sak 9 - Kontingenter og avgifter
  • Sak 11 - Revisor
  • Sak 12 - Valgkomiteens innstilling

BLÅTT HEFTE: BERETNING OG REGNSKAP

RØDT HEFTE: FORSLAG OG SAKER

  • Sak 8 - Forslag og saker
    • Lovforslag
    • Andre forslag

GRØNT HEFTE: PLANER OG BUDSJETT

  • Sak 6 - Behandle Norges Roforbunds Organisasjonsplan
  • Sak 10 - Behandle Norges Roforbunds Langtidsplan og budsjett
    • Strategiplan 2012-2016
    • Budsjett 2016

 

PÅMELDTE REPRESENTANTER OG OBSERVATØRER (oppdatert 20/11)

 

Repr. 1

Repr. 2

Repr. 3

Obs/Vara

President

Erling Storm

 

 

 

Visepresident

Vetle Vinje

 

 

 

Styremedlem

Sigrid Gillebo

 

 

 

Styremedlem

Martha Helgeland

 

 

 

Styremedlem

Cato Myhre

 

 

 

Aalesunds RK

Aksel Devold

Jenny Marie Rørvik

Åke Fiskerstrand

 

Alvøen RK

 

 

 

 

Arbeidernes RK

 

 

 

 

Arendals RK

 

 

 

 

Askøy RK

 

 

 

 

Bergen Med. RK

 

 

 

 

Bergens RK

Petter Wie

 

 

 

Bestumkilen RK

 

 

 

 

BI Athletics

 

 

 

 

Brønnøy SK

 

 

 

 

Bærum RK

Lis Schjøtt

Heide Tjøm

Tore Gulli

 

Christiania RK

Svein Moldestad

Anniken Ellingsen

Grete Stokke

Andrea Älveborn

Drammen RK

Aud Sandengen

Fredrik Bekken

 

 

Fana RK

 

 

 

 

Fornebu SK

 

 

 

 

Fredriksstad RK

Linda S Skjølsvold

Egel Sten Eriksen

 

 

Haldens RK

 

 

 

 

Hamar RK 1881

 

 

 

 

Holmen RK

 

 

 

 

Horten RK

Ansten Due

T Bergundshaug

Cathrine Eriksen

 

Justitia RK Bergen

 

 

 

 

Kongsvinger RK

Knut Strengelsrud

 

 

 

Kristiansand RK

 

 

 

 

Kvinnherad RK

 

 

 

 

Larvik RK

 

 

 

 

Lillehammer RK

 

 

 

 

Moss RK

 Vidar Kallevik

 

 

 

Namsos RK

 

 

 

 

Nidaros RK

 

 

 

 

NMBUI

 

 

 

 

NHH RK

 

 

 

 

Norsk RK Berlin

 

 

 

 

NSR

Hans Jørgen Arvesen

Gunnar Clifford

Anna Een Sture

Tor-Geir Myhrer

NTNUI

Jon-Andre Bruberg

Oda E N Danielsen

 

 

Nøklevann RK

 

 

 

 

Oktagon RK

 

 

 

 

Ormsund RK

Hella Yngsdal

 Per Giltvedt

 Hans M Grepperud

 

Os RK

Sissel Lothe Høvik

 

 

 

Oslo K

Peter Ellingsen

Marika Erlandsen

 

Anders Formo

Oslostud. RK

 

 

 

 

Porsgrunn RK

 

 

 

 

Risør RK

 

 

 

 

RK Terje Viken

 

 

 

 

Sandefjord RK

Bjørn Aakerholt

 

 

 

Sarpsborg RK

Kai Andre Holm

Ann Helen Stangnes

 

 

Skullerud SK

 

 

 

 

Stavanger RK

Peter Sabel

Ellen Undset

 

 

Stav. Rugier

 

 

 

 

Trondhjems RK

Øystein Leiknes

 

 

 

Tønsberg RK

Line A Olstad

Tore Nilsson

 

 

Voss RK

 

 

 

 

Årungen RK

 

 

 

 

Oslo Rokr.

Torstein Rekkedal

 

 

 

Vestfold Rokr.

Frode Lopes Hynne

 

 

 

 

 

 

 

 

Andre

 

 

 

 

Admin

Tine Bjonge

 

 

 

Admin

Per Winsnes

 

 

 

Trener

Johan Lidberg

 

 

 

Regattakom.

Morten Grepperud

     

Valgkom.

Lars Bjønness

 

 

 

Lovkom.

Per Bønsnæs

 

 

 

Dommerutv.

Anne C Hunstad

 

 

 

TuTu

Tore Lysdahl

 

 

 

Frivillige

Hilde Vagle

 Jens Kolberg

 Marianne Lundh

 

 

 

 

 

 

Gjester

 

 

 

 

Gullmerkekvinne

Tone Pahle

 

 

 

Gullmerkemann

Arne Aas

     

NIF-Idrettspresidenten

Tom Tvedt

 

 

 

FISA og Gullmerkemann

Thor Nilsen

     

 

 

 

 

 

         
         



Webdesign fra: New Media AS