Landslagene > Utviklingsgruppene

Utviklingsgruppene

 

Utviklingsgruppene 2018 

 

Navn  Klubb
Erling Holst Øyasæter Os Roklubb
Jørgen Mjøs Nilsson Tønsberg Roklubb/Oslo
Petter Tufte NTNUI/Norske Studenters Rokl.
Martin Steinnes Bergens Roklub
Arne Hadler-Olsen Os Roklubb
Adrian Lindgren Tønsberg Roklubb/Oslo
Jens Holm Sarpsborg Roklubb/Oslo
Ola Larsson Moss Roklubb
Didrik Wie-Soltvedt Bergens Roklub
Petter Solberg Svingen NTNUI/Norske Studenters Rokl.
Hanna Gailis Inntjore Kr.sand Roklubb 
Jenny Marie Rørvik Aalesund Roklub/Oslo
Maia Lund Bergens Roklub
Rebekka Wiberg-Bugge Moss Roklubb
Oda Aagesen Kristiansand Roklubb
Nicolay Bjøness Yngsdal Ormsund Roklub
Lars Martin Benske Fredriksstad Roklub

 

Sesongplan 2018 (foreløpig)

 

Samling Oslo Utvidet gruppe, damer  November TS
Samling Skeikampen Utvidet gruppe 15. - 20. januar Sjusjøen/Skeikampen
C2 NM Utvliklingsgruppe 3. - 4. Februar Sarpsborg
Samling Sevilla,  Utvalgt gruppe Uke 8 Sevilla
Fellesøkter Bergen og Oslo  Åpen  i klubb, og på TS Ukentlig flere dager/økter Bergen/Oslo
Samling Aviz  Utvalgt gruppe 12. - 25- mars Aviz
Påskesamling Utviklingsgruppe 24. mars. - 28. mars Oslo/Strømstad
Trening Årungen/Bergen Utviklingsgruppe 3. - 27. april Årungen/Nordåsvannet
Regatta ? Utviklingsgruppe 28. - 29. april Årungen 
Regatta ? Utviklingsgruppe 12. -13. mai Årungen 
Regatta ? Utviklingsgruppe 26. - 27. mai Stavanger
Regatta ? Utviklingsgruppe 2. - 3. juni Ratzeburg
Fellesøkter Bergen og Oslo  Åpen  i klubb, og på TS Ukentlig flere dager/økter Årungen/Nordåsvannet
WC II Uttatte utøvere 22. - 24. juni Linz, Ottensheim
Forberedelse til U23-VM Uttatte utøvere Daglig Årungen/Nordåsvannet
WC III Uttatte utøvere 13. - 15. juli Linz, Ottensheim
U23-VM Uttatte utøvere 24. - 29. juli Poznan, Polen
       
       
Senior EM Uttatte utøvere 2-5 Aug Strathclyde, Scotland
U23 EM Uttatte utøvere 7-9 Sept Brest, Belarus
Sennior VM  Uttatte utøvere 10-16 Sept Plovdiv, Bulgaria

 

Sesongplan 2017 

Når Hva Hvor Hvem
13-21. januar Samling (ski) Skeikampen Alle
4. februar NM i ergometerroing Bærum Alle
18-26. februar Samling (ro) Sevilla (ESP) Jentene
12-31. mars Samling (ro) Avis (POR) 4 jenter
1-11. april Samling (ro) Racice (CZH) Alle
29-30. april Nasjonal regatta Årungen Alle
13-14. mai Nasjonal regatta Årungen Alle
26-28. mai EM Racice (CZH) Uttatte
9-11. juni Ratzeburg Regatta Ratzeburg (GER) Alle
16-18. juni Wolrd Cup 2 Poznan (POL) Uttatte
24-25. juni Nasjonal regatta Årungen Alle
7-9. juli World Cup 3 Luzern (SUI) Uttatte
19-23. juli VM U23 Plovdiv (BUL) Uttatte
19-20. august Norgesmesterskapene Årungen Alle
2-3. september EM U23 Kruszwica (POL) Uttatte
24. sep-1. okt VM Florida (USA) Uttatte

 

Sesongen 2016

  • Skisamling på Skeikampen 19-24. januar 2016
  • NM i ergometerroing 6. februar 2016
  • Rosamling i Le Tample Sur Lot (FRA) 12-28. mars 2016
  • Holand Beker (NED) 5-6. juni 2016
  • VM Sr/U23/Jr i Rotterdam (NED) 21-28. august 2016 (Kvalifisering!)
Erling Holst Øyasæter 1994 Os Roklubb
Jørgen Mjøs Nilsson 1994 Tønsberg Roklubb/Oslo
Petter Tufte 1993 NTNUI/Norske Studenters Rokl.
Martin Steinnes 1998 Bergens Roklub
Arne Hadler-Olsen 1996 Os Roklubb
Adrian Lindgren 1997 Tønsberg Roklubb/Oslo
Jens Holm 1994 Sarpsborg Roklubb/Oslo
Ola Larsson 1994 Moss Roklubb
Didrik Wie-Soltvedt 1996 Bergens Roklub
Petter Solberg Svingen 1995 NTNUI/Norske Studenters Rokl.
Hanna Gailis Inntjore 1994 Kr.sand Roklubb 
Jenny Marie Rørvik 1996 Aalesund Roklub/Oslo
Maia Lund 1995 Bergens Roklub
Rebekka Wiberg-Bugge 1997 Moss Roklubb
Oda Aagesen 1997 Kristiansand Roklubb
Nicolay Bjøness Yngsdal 1999 Ormsund Roklub
Lars Martin Benske 1999 Fredriksstad Roklub


Webdesign fra: New Media AS